Web Analytics

В Україні зранку не відкрилася лише одна виборча дільниця — ЦВК

Не відкрилася дільниця в населеному пункті Лебединське, на лінії розмежування в Донецькій області. Поліція відкрила кримінальну справу.

Він початку голосування, за даними на 11.00, в Україні відкрилися всі дільниці, крім однієї, повідомила голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук під час брифінгу, який транслював телеканал «112 Україна».

«На сьогодні за винятком однієї дільниці всі дільниці відкрилися. Деякі — із запізненням. Тому були й об’єктивні, й часом суб’єктивні причини, але вони подолані», — сказала Сліпачук.

Йдеться про дільницю №140379 в окрузі №60, в селі Лебединське Донецької області, на лінії розмежування.

«Дільниця дійсно знаходиться в складному районі. 31 березня на цій дільниці змогли і виявили бажання проголосувати лише четверо виборців», — розповіла Тетяна Сліпачук.

За її даними, на сьогодні на цій дільниці внесено у список 92 виборці. Голова Національної поліції Сергій Князєв навів інші цифри — 680 зареєстрованих виборців, проте ці відомості Сліпачук назвала «некоректними».

Правоохоронці порушили щодо невідкриття дільниці справу за ст. 157 Кримінального кодексу України (перешкоджання здійсненню виборчого права). Подробиці поліція обіцяє надати пізніше.

Фото: Facebook/UACEC

На одній з дільниць також помер виборець. Як уточнили у прес-службі Міністерства внутрішніх справ, подія сталася в Тернопільській області. Померлому чоловіку було 75 років.

«Дуже прошу: давайте зберігати спокій і голосувати», — звернулася до виборців голова ЦВК.

UPD: Станом на 16.00 виборча дільниця №140379 в селі Лебединському відкрита, повідомила Тетяна Сліпачук на своїй сторінці в Facebook.

 «Охочі з числа 194 громадян України, які включені у виборчий список, можуть прийти і проголосувати», — написала вона.

На Харківщині сьогодні всі дільниці відкрилися вчасно. Голосування триватиме до 20.00.

Читайте MediaPort у Telegram