Web Analytics

В СБУ пояснили, чому не затримали представників «ЛНР» в Станиці Луганській

Появу поблизу КПВВ «Станиця Луганська» представників так званої ЛНР в Службі безпеки України назвали продуманою та цілеспрямованою провокацією з боку терористів та їхніх російських кураторів.

«Затримання Кобцевої та Дейнеги в нейтральній зоні стало б приводом для окупантів заявити про зрив Україною Мінських домовленостей і нібито порушення перемир’я. Нагадуємо, що в Службі розслідуються кримінальні провадження стосовно вказаних учасників незаконних збройних формувань «ЛНР». Особи, які посягнули на державний суверенітет, конституційних лад і територіальну цілісність України, відповідатимуть перед законом», — йдеться у коментарі СБУ

6 серпня представники незаконних збройних формувань «ЛНР» Владислав Дейнего та Ольга Кобцева перетнули зруйнований міст на лінії розмежування в Станиці Луганській та перейшли на підконтрольну Україні територію.

Відео: 5 канал

Голова адміністрації Станично-Луганського району Юрій Золкін спитав у них мету прибуття.  

— Ви сюди навіщо прийшли? Спровокувати?... Чому ви сюди прийшли, з якою метою? 

І Кобцева, і Дейнего заявили, що Золкін не має права ставити такі питання до уповноважених представників «ЛНР» у Мінських перемовинах, а звітувати вони не зобов'язані.