Web Analytics

В останній день президентства Порошенко звернувся до народу

Петро Порошенко подякував громадянам «за велику честь працювати протягом п’яти років на чолі великої країни» та побажав успішного президентства Володимиру Зеленському. 

Про це він сказав сьогодні у відеозверненні до народу. 

Найприкрішим за час своєї роботи Порошенко вважає «те, що не вдалося встановити мир і відновити територіальну цілісність України»

«Принагідно ще раз перепрошую у всіх, чиїх надій не справдив; для кого реформи виявилися особливо болісними; хто за ці роки, зустрівшись з неправдою, не знайшов справедливості. Вже пояснював: навіть якщо й вірити в те, що Президент може все, він не може все одразу. Володимиру Зеленському бажаю успішного президентства. Ще місяць тому ми були затятими опонентами на виборах. Але вже завтра, так сталося, він буде Президентом моєї рідної країни. Країни, яку люблю і в чиє європейське майбутнє непохитно вірю. То ж хай Господь Україну береже, а її новому очільнику — допомагає в роботі», — сказав він. 

Фото: president.gov.ua

Порошенко додав, що лишається в політиці не заради якоїсь посади. 

«Мій обов’язок — спираючись на підтримку громадськості, захистити вже здобуте у державному будівництві… Нікому не дозволити ані звернути з курсу на членство в Євросоюзі та НАТО, ані тишком-нишком спустити його на гальмах», — сказав він. 

Своєю стратегічною метою Порошенко назвав подання Україною заявки на членство в Євросоюзі до 2023 року та отримання Плану дій щодо членства в НАТО.  

Інавгурація Володимира Зеленського відбудеться у понеділок, 20 травня, о 10.00.