Web Analytics

В обладміністрації розповіли, коли пролунають «останні дзвоники»

Свята «Останнього дзвоника» в школах традиційно призначать на кінець травня, випускні вечори відбудуться місяцем пізніше. Випускні узгоджують із графіком зовнішнього тестування, щоб випускники могли отримати сертифікати під час свята.

Дати святкувань у школах області назвав під час брифінгу заступник голови Харківської обладміністрації Анатолій Бабічев.

За його словами, останні дзвоники пролунають 24, 25 і 31 травня. Випускні вечори в школах планують на 26, 27 та 28 червня — відповідно до графіка проходження ЗНО.

«Щоб випускники могли отримати сертифікати під час свята», — пояснив Бабічев.

Він зазначив, що 11-ті класи цього року закінчують майже 12 тисяч учнів, дев'яті — майже 21 тисяча. Загалом у 747 закладах загальної середньої освіти навчалися 244,8 тисячі учнів.

«Це на 5,7 тисячі більше, ніж у попередньому навчальному році. Такі показники — результат того, що збільшився набір до перших класів, майже на 6%. У наступному навчальному році ми також очікуємо збільшення кількості першокласників», — розповів Анатолій Бабічев.

Фото: centralpark.kh.ua

З нагоди закінчення занять 24 травня в харківському парку Горького відбудеться свято «Школа, прощай!».

О 12.00 на головній сцені розпочнеться розважальна програма для учнів молодших класів, а потім — мім-шоу з конкурсами «Весела лінійка».

О 15.30 біля головної сцени почнеться пінне шоу з дискотекою. О 18.00 стартує конкурсна програма.

О 20.30 на алеї за озером покажуть музичну комедію «Забавне личко» з Одрі Хепберн у головній ролі.

Також заплановано концерт випускників Харківської академії культури, виступи гурту «Молодість» і ді-джея Tokio Rabbit.

Читайте MediaPort у Telegram