Web Analytics

В Ізюмі затримали власницю салону краси — підозрюють у роботі на російські спецслужби

За даними слідства, жінка у розмовах з клієнтами дізнавалася про переміщення техніки Збройних сил України та передавала ці дані росії через подругу-втікачку.

Інформаторкою російських загарбників СБУ називає власницю місцевого салону краси, повідомив речник УСБУ в Харківській області Владислав Абдула

«Зловмисниця збирала для фсб розвіддані про місця базування та переміщення Сил оборони в районі деокупованого Ізюма.Найбільше ворога цікавили наявність та періодичність руху військових ешелонів з бронетехнікою та важкою артилерією ЗСУ у напрямку передової», — йдеться у повідомленні.

Фото: Facebook Владислава Абдули

За даними слідства, для збору розвідданих затримана «втемну» використовувала своїх клієнтів, у яких випитувала «потрібні» відомості під час надання косметологічних послуг і побутових розмов.

«Отриману інформацію вона передавала до фсб через «зв’язкову» з країни-агресора. Нею виявилась її знайома, яка після захоплення району пішла на співпрацю з окупантами і обійняла посаду у незаконних органах влади, створених на тимчасово захопленій території. Втім, після звільнення райцентру колаборантка втекла до Бєлгорода, звідки дистанційно залучила свою подругу до співробітництва на користь російської спецслужби», — розповів Абдула.

Жительку Ізюма затримали та повідомили їй про підозру за ч. 2 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про переміщення, рух та розташування підрозділів ЗСУ).

Затримана перебуває під вартою.


До Інтерполу відправили дані 25 «втікачів» з Харківщини, підозрюваних у співпраці з рф.

Блок новин за темою
Фото: Facebook Владислава Абдули