Web Analytics

В Ізюмі вже опалюють понад 60 багатоквартирних будинків — міськрада

В деокупованому Ізюмі на Харківщині продовжують підключати до опалення багатоквартирні будинки. Наразі комунальники перевіряють систему теплопостачання, ремонтують мережі.

Як триває відновлення опалювальної системи, розповіли 29 листопада в Ізюмській міській раді.

За її інформацією, за день підключили ще два багатоквартирні будинки на вулиці Київській та чотири багатоповерхівки на проспекті Незалежності.

Як повідомив директор КП «Теплові мережі» Володимир Золотарьов, в Ізюмі наразі опалюються 63 багатоквартирні будинки та п’ять організацій. На початку грудня планують підключити Ізюмський регіональний центр професійної освіти..

Наразі комунальники перевіряють систему теплопостачання, усувають пориви та проводять інші ремонтні роботи в будинках.

Наслідки обстрілів в Ізюмі. Фото: Telegram/Олег Синєгубов

Як повідомляв голова Харківської обладміністрації Олег Синєгубов, на 29 листопада в регіоні вже працювали 98% котелень, які планували включити.

«Під'єднані до тепла більше 97% багатоквартирних будинків, більш ніж 98% об'єктів соціальної інфраструктури. Це стосується зокрема й Ізюма, Куп'янська та інших звільнених населених пунктів», — зазначав голова ОВА.

В Харкові уже працюють вже 297 Пунктів Незламності і триває робота з облаштування нових. Для нас це вкрай важливо, адже за нинішніх умов мешканці Харківщини обов'язково повинні мати доступ до місць, де цілодобово є електроенергія та інтернет. Дякую відповідальному бізнесу, який зараз активно надсилає заявки щодо облаштування Пунктів Незламності на своїх об'єктах. Ми надаємо їм необхідні консультації та можливу допомогу. Також ведемо роботу з бізнесом щодо максимального скорочення споживання електроенергії. Ситуація в деяких регіонах області залишається складною. Міста Куп'янськ, Вовчанськ та інші населені пункти, розташовані поблизу лінії зіткнення та кордону з росією знаходяться під постійними обстрілами. Нами було ухвалено рішення продовжувати евакуацію. Ті громадяни, які подали заявки на евакуацію, найближчим часом будуть евакуйовані.

Опубликовано Олег Синєгубов Вторник, 29 ноября 2022 г.


Міська рада Ізюма попереджала, що більшість будинків у місті зруйновані настільки, що їх неможливо підготувати до опалювального сезону. Ізюмчанам запропонували виїхати на зиму до інших громад.

Фото на головній (ілюстративне): Міністерство культури та інформаційної політики