Web Analytics

В день приїзду Порошенка у Полтаві сталися сутички

Під час концерту у центрі Полтави молоді люди у формі організації «Національні дружини» та без розпізнавальних знаків кидали у бік сцени іграшкових свиней. Поліція їх затримала. 

На відео, опублікованому на сторінці DARKHUNTER у Facebook видно, як група людей розкидає іграшки. Декілька секунд поліцейські в бронежилетах, з дубинками спостерігають за ситуацією, а потім беруть громадян у коло та вкладають на землю.

Концерт не припинявся. Деякі громадяни, як видно із запису, підбирають іграшки, хтось дякує поліцейським. 

Поліція повідомляє про одного постраждалого серед цивільних. 

«Близько 14.00 у центрі міста Полтава група молодих людей намагалася спровокувати конфлікт із працівниками поліції, які несли службу з охорони публічної безпеки й порядку на площі біля театру М.В. Гоголя. Унаслідок провокації постраждала одна цивільна людина. З метою недопущення загострення ситуації, поліція припинила протиправну діяльність молодих людей. Наразі встановлюються їх особи та з’ясовуються всі обставини такої поведінки», — йдеться у повідомленні відділу комунікації Головного управління Нацполіції Полтавської області.

За даними UA: Полтава з посиланням на речника поліції Полтавщини Юрія Сулаєва, травмована жінка літнього віку, вона впала і розбила губу. До відділків доставлено 20 людей. Із затриманими провели профілактичні бесіди і відпустили. На чотирьох склали адмінпротоколи. 

За 20 хвилин після сутичок на площі виступив Петро Порошенко, повідомляє UA: Полтава. 

Акція «Національного корпусу», який вимагає покарання для звільненого члена РНБО Ігоря Гладковського (колишнє прізвище Свинарчук) та його сина, фігурантів «оборонної справи», відбулася сьогодні і в Києві. Іграшкових свиней кидали під президентською адміністрацією. Заходи у Києві пройшли спокійно, повідомили в МВС

Внаслідок аналогічних протестів «Національного корпусу» у Черкасах 10 березня постраждали, за інформацією МВС, 22 поліцейських.