Web Analytics

Усі виборчі дільниці на Харківщині відкрилися вчасно — поліція

Правоохоронці кажуть, що всі дільниці регіону розпочали роботу без порушень.

Голосування на позачергових виборах до Верховної Ради розпочалося сьогодні о 8.00. Усі виборчі дільниці Харківщини відкрилися вчасно і без порушень, повідомили у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Харківській області.

За порядком на дільницях і в окружних та територіальних виборчих комісіях стежитимуть 5,5 тисячі силовиків: поліцейський, рятувальників, прикордонників і курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ.

На вулицях і в інших громадських місцях додатково чергуватимуть патрульні та нацгвардійці.

«Окрім забезпечення публічного порядку, на органи внутрішніх справ покладається охорона виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації у приміщеннях виборчих комісій та під час їх перевезення членами виборчих комісій», — зазначили в поліції.

Фото: Павло Пахоменко

UРD У громадській організації «Громадянська мережа «Опора» підтверджують: всі дільничні виборчі комісії вчасно розпочали ранкові засідання (не раніш як за 45 хвилин до початку голосування, тобто не раніше 7.15), прийняли присягу перед початком роботи і відкрили дільниці.

Водночас в «Опорі» заявили про конфлікт між спостерігачкою і представницею комісії на одній з дільниць.

«На виборчій дільниці 631 440 спостерігачка «Опори» зробила зауваження членкині комісії через велику кількість контрольних листів в приміщенні ДВК. Членкиня комісії в грубій формі попросила спостерігачку помовчати, спостерігати і не заважати процесу але після повторного зауваження порвала зайві контрольні листи», — кажуть в організації.

Голосування триватиме до 20.00.

Для мажоритарних округів надрукували бюлетені п’яти форматів — у залежності від кількості кандидатів. Для багатомандатного округу — одного формату. 

На Харківщині на виборах чергуватимуть майже 10 тисяч силовиків.

В області тимчасово змінили місце голосування майже 18 тисяч виборців. 

На Харківщині — 1,6 тисяч виборчих дільниць та 2,1 млн виборців. 

Читайте MediaPort у Telegram