Web Analytics

Усі виборчі дільниці на Харківщині відкрилися вчасно — поліція

В Україні стартував другий тур виборів Президента України. Всі виборчі дільниці на Харківщині відкрилися вчасно і без порушень. 

Про це повідомили у відділі комунікації Головного управління Нацполіції в Харківській області

«Всього на території Харківської області створено 14 окружних виборчих комісій та 1681 територіальна виборча дільниця. Для забезпечення охорони публічного порядку на виборчих дільницях та в місцях розташування окружних і територіальних виборчих комісій, а також на вулицях та в громадських місцях залучено 5300 працівників поліції та 1450 курсантів ХНУВС та НАНГУ і 500 військовослужбовців Нацгвардії, 1900 співробітників Державної служби України з надзичайних ситуацій і 100 військослужбовців Державної прикордонної служби», — повідомили в поліції. 

У «день тиші», 20 квітня, харківська поліція за даними на 17.00 перевіряла 10 повідомлень про можливі порушення. Заявники скаржилися головним чином на незаконну, на їх думку, агітацію — на телебаченні та на білбордах. Також були повідомлення стосовно запрошень на вибори.

Оновлення: Загалом за добу повідомлень про порушення було 14: 12 — стосовно незаконної агітації, два — щодо запрошень на вибори. Скарги фіксувалися у Київському, Шевченківському, Холодногірському, Московському, Новобаварському, Основ’янькому районах Харкова, а також у Харківському, Дергачівському, Куп’янському районах області.

«До Київського відділу поліції звернулися двоє мешканців  району. Вони повідомили про те, що на телеканалах транслювалася антиагітаційна програма відносно одного з кандидатів в  Президенти України, — наводять приклади в ГУНП. — Мешканці Шевченківського та Харківського районів побачили по телевізору агітаційний ролик на підтримку одного з кандидатів у Президенти України та повідомили до поліції».

У селищі Мала Данилівка прийшли на адресу виборця прислали три запрошення на голосування особам, які давно померли. А мешканець Харкова заявив, що до його поштової скриньки вкинули 10 запрошень на невідомих осіб. При цьому чоловік зазначив, що він сам і його син запрошень не отримали. «В ході перевірки поліцейські встановили, що чоловік у власній поштовій скриньці виявив запрошення на вибори сусідів. Сам заявник у виборчих списках не значиться», — розповіли в поліції.

Голосування триватиме до 20.00. 

Під час першого туру дільниці на Харківщині розпочали роботу із незначною затримкою