Web Analytics

Уряд працює у штатному режимі: Гончарук виступив у Раді

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук звернувся до народних депутатів України у парламенті після повідомлення про відставку

«Перш за все я хочу вибачитися за те, що уряд запізнився на годину запитань до уряду. Це пов'язано з моїм рішенням, яке я ухвалив сьогодні. Я звернувся до президента України, ви про це вже знаєте, передав йому свою заяву про відставку. Вона оформлена відповідно до Конституції України. Написана на ім'я Верховної Ради, і у президента є право внести її до Верховної Ради у будь-який момент. 

З чим це пов'язано? Це пов'язано з тим, що ми одна команда. Ми всі прийшли у парламент, у владу, змінювати країну завдяки цій людині, завдяки Володимиру Олександровичу Зеленському. Ми всі його поважаємо. І для нас принципово мати довіру всередині команди на 100%. 

Останнім часом щодо уряду точиться велика кількість інформаційних атак, маніпуляцій. Мета цих атак і маніпуляцій — посіяти розбрат всередині команди, створити уявлення про те, що нібито хтось не поважає президента. Це неправда. Наша сильна позиція полягає в тому, що ми одна команда. Нею і хочемо залишатися. 

Тому уряд України продовжує працювати у штатному режимі до того моменту, поки президент не прийме рішення, хто на якій позиції в команді великій може працювати. Це політичне рішення, яке ми очікуємо від лідера нашої політичної сили. 

Шановні друзі, дорога фракціє! Я дуже вдячний вам за ту роботу, яка вже зроблена. Ми дуже багато з вами зробили, щоб у цьому році українці жили краще. Ми готові зробити значно більше разом з вами. Але для цього нам потрібно бути єдиними. 

Я вам дуже дякую за ту підтримку, яку я вже сьогодні отримав, і пропоную вам продовжувати у тому ж дусі. Ви круті! Ви майбутнє цієї країни. Разом ми зробимо більше. Дякую вам», — сказав Гончарук. 

У нардепів були питання до Гончарука, але час години запитань до уряду був вичерпаний, сказав голова ВР Дмитро Разумков.

Голова уряду пішов разом з міністрами.