Уряд подовжить карантин в Україні щонайменше до 30 квітня

Кабінет міністрів має намір подовжити карантин, запроваджений через поширення коронавірусної інфекції, до початку травня. Квітень наразі називають вирішальним місяцем для визначення подальших  кроків.

Карантин через COVID-19 в Україні триватиме щонайменше до 30 квітня, повідомив премʼєр-міністр Денис Шмигаль під чсс загальної зустрічі Європейської бізнес-асоціації «Глобальний огляд економіки України».

«Перше — карантин. Ми будемо продовжувати його до 30 квітня.  Але, як я вже казав, це, скоріш за все, на жаль, не кінцева дата, коли карантин буде вже завершений. Він, скоріш за все, буде продовжуватись в тій або іншій формі. Можливо — з пом'якшеннями, можливо, він буде адаптивним», — зазначив Шмигаль.

Прем’єр зауважив, що форми карантину можуть змінюватися залежно від поширення нових штамів коронавірусу, і закликав «не мати ілюзій».

«Ми все ще знаходимось на етапі боротьби з коронавірусом і очікуємо перемоги цього року, але квітень місяць — це такий буде показник, як ми будемо рухатись далі», — додав Денис Шмигаль.

Денис Шмигаль на загальній зустрічі Європейської бізнес-асоціації. Фото: kmu.gov.ua

Минулої доби, 3 лютого, в Україні зафіксували 5082 нові випадки COVID, повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я. Найбільше — у Хмельницькій (429), Івано-Франківській (354) областях, Києві (342), Львівській (308) і Харківській (299) областях. Одужали 9 933 людини, померли 140.

Загалом від початку епідемії захворіли 1 232 246 українців. Подолали недугу 1 055 406, померли — 23 229.

За даними Харківського обласного лабораторного центру, в регіоні за добу підтвердили у 299 людей. Найбільше — у Харківському районі (179, з яких 158— у Харкові).

Загалом в регіоні зафіксували вже 78 665 випадків СOVID. Одужали 71 146людей, померли — 1402.

Інфографіка: labcenter.kh.ua

У Міністерстві охорони здоров’я вже анонсували повернення адаптивного карантину.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.