Web Analytics

Уряд планує створити офіси євроінтеграції в регіонах

Наблизити можливості євроінтеграції до громадян та бізнесу в регіонах — одне із завдань Кабінету міністрів України.

Про це йдеться у програмі дій Уряду, затвердженій 29 вересня.

«Уряд забезпечить створення в усіх областях України офісів євроінтеграції, з першочерговим фокусом на південних та східних областях, з метою наближення можливостей євроінтеграції до громадян та бізнесу у регіонах. Це буде досягнуто, насамперед, шляхом сприяння розвитку культурних та освітніх проектів, бізнес-контактів, а також економіки  та інфраструктури із залученням інвестицій та фінансової допомоги ЄС. Фокус на регіоналізації євроінтеграції дозволить нам спрямувати додаткові ресурси в області та громади для того, щоб мешканці регіонів безпосередньо відчували користь для них курсу України на інтеграцію до ЄС», — зазначено в програмі.

На виконання цілі «Україна відповідає критеріям членства в Європейському Союзі» Уряд обіцяє здійснювати реформи в усіх секторах, охоплених Угодою про асоціацію.

Фото: facebook.com/pg/EUDelegationUkraine

«У законодавство України буде впроваджено не менше 80% актів ЄС, передбачених Угодою про асоціацію. Ми ініціюємо приведення Угоди у відповідність із реальним потенціалом політичної асоціації та економічної інтеграції України до ЄС», — йдеться в програмі. 

Проект постанови про програму діяльності Кабміну розміщено на сайті Верховної Ради. 

Скріншот: program.kmu.gov.ua

Ознайомитися з цілями, поставлених перед міністерствами, також можна на спеціально створеній Кабміном сторінці.