Web Analytics

Українські військові відвели сили на ділянці у Станиці Луганській — штаб ООС

Окремі підрозділи операції Об’єднаних сил змінили розташування власних позицій в рамках виконання Мінських домовленостей.

Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

«На виконання Мінських домовленностей сьогодні підрозділ Збройних сил, який займає оборону на ділянці дороги Станиця Луганська — Луганськ, відійшов, згідно встановленого сигналу, із займаних позицій, тим самим Збройні сили виконали повністю перший етап розведення сил і засобів на зазначеній ділянці», — прокоментував командувач ООС Олександр Сирський

«Спостереження за процесом розведення сил на зазначеній ділянці з обох сторін здійснюють патрулі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ упродовж декількох діб здійснюватиме постійний моніторинг стосовно виконання обома сторонами усіх заходів розведення з подальшим опублікуванням детального звіту», — зазначають в прес-центрі штабу ООС. 

Українська сторона, за даними штабу, вжила «усіх необхідних заходів, аби процес розведення сил і засобів на ділянці №1 «Станиця Луганська» не створював небезпеки для життя та здоров’я мирного населення по обидва боки лінії розмежування».

«Процес розведення сил і засобів також не послаблює оборонні можливості наших підрозділів на визначеній ділянці», — зазначає штаб. 

10 червня повідомлялося про зрив розведення сил з боку бойовиків. 

Читайте також: За добу на Донбасі постраждали семеро військових: п’ятеро поранені, двоє отримали бойові травми

Теги: