Web Analytics

Українців, врятованих після аварії судна у Чорному морі, виписали з лікарні

Семеро українських моряків, які вижили після аварії судна біля узбережжя Туреччини 7 січня, найближчим часом повернуться додому.

Про стан українців повідомив посол України в Туреччині Андрій Сибіга.

«Українських моряків виписано з клініки м. Самсун. Вранці вони зустрілися з губернатором Самсуна — ще раз висловлюємо вдячність @osmankaymk та турецькій стороні за надану високопрофесійну допомогу та щиру турботу. Найближчим часом моряки повернуться на Батьківщину», — написав він сьогодні на своїй сторінці в Twitter.

Планується, що моряки поїдуть в Анкару, де їм оформлять документи, а потім повернуться додому.

Себіга також повідомляв, що 9 січня ідентифікували ще два тіла, які напередодні знайшли турецькі рятувальники. «Близькі загиблих громадян України повідомлені», — зазначив він.

В аварії загинуло четверо українців. За інформацією «Вісті News», серед них мешканець Харківської області — 30-річний Руслан Боднік, який був другим помічником капітана.

«Востаннє чоловік зв’язувався з родиною 5 січня, перед тим, як пересікав турецький кордон. Друзі говорять, він скаржився на застарілий корабель», — йдеться в телесюжеті «Вісті News». Також зазначається, що судно «Волго-Балт 214» збудували ще в 1978 році.

Торгове судно із вантажем вугілля затонуло вранці 7 січня в Чорному морі, поблизу турецького міста Самсун. На борту було 13 членів екіпажу. 11 були громадянами України — четверо з них загинули, сімох вдалося врятувати.

Читайте MediaPort у Telegram