Web Analytics

«Укравтодор» анонсував ремонт об’їзної дороги навколо Харкова: схема робіт

Шляховики обіцяють незабаром розпочати капітальний ремонт об’їзної дороги навколо Харкова. Роботи стартують, як тільки дозволить погода.

Про запланований ремонт повідомили у Службі автомобільних доріг у Харківській області.

За інформацією САД, як тільки дозволить погода, розпочнуться підготовчі роботи — фрезерування покриття одразу з двох сторін:

  • від Дергачівськой розв’язки в напрямку П’ятихаток до роботи приступить підрядна організація ТОВ «Автомагістраль-Південь»;
  • від Роганського житлового масиву в напрямку селища Безлюдівка — підрядна організація ТОВ «Славдорстрой».

Загалом на 58 кілометрах об’їзної дороги за маршрутом Пісочин-П'ятихатки-Рогань-Безлюдівка повністю оновлять покриття, встановлять нові автомобільні знаки, оновлять розмітку й узбіччя.

Запланована вартість робіт — 1,8 млрд грн. Контракт розрахований на два роки.

Схема: kh.ukravtodor.gov.ua

У САД обіцяють, що після завершення робіт покриття не потребуватиме ямкового ремонту — наразі його проводять, аби убезпечити проїзд.

«Капітальний ремонт на об’їзній дорозі навколо Харкова не проводився більше 10 років, і міжремонтний термін вичерпано на 100%. До того ж екстремальні погодні умови цієї зими та постійний рух транзитного великовагового транспорту призвели до значної аварійної ямковості, а на деяких ділянках дорожнє покриття вже повністю зруйноване», — пояснили у Службі автодоріг.

Ще одним з пріоритетних напрямків є траса М-03 Київ-Харків-Довжанський, додають шляховики. Наразі тривають дві тендерні процедури щодо капремонту ділянки у 8,8 км від селища Новий Коротич до об’їзної дороги та будівництва транспортної розв’язки. Далі у планах — будівництво об’їзду Валок, реконструкція і капітальний ремонт дороги від Валок до об’їзної.

Фото на головній: Facebook/Служба автомобільних доріг Харківської області