У якій зоні буде Харків: глава МОЗ розповів, коли це визначать

Рівень епіднебезпеки у Харкові мають визначити на засіданні державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 13 серпня. 

Про це на брифінгу за результатами засідання уряду сказав міністр охорони здоров'я України Максим Степанов

«Те, що стосується міста Харкова, окрім зростання кількості [хворих] людей, я про це неодноразово казав, що в нас є велика кількість нових захворілих у місті Харків, ми будемо завтра, з урахуванням тих змін, які внесені, завтра буде проведена комісія ТЕБ та НС, так, як визначив прем'єр-міністр, і завтра буде поділено ті чи інші території на різні рівні небезпеки, в залежності від тих показників, які затверджені», — сказав Степанов. 

Під час розрахунків до Харкова та інших міст обласного значення застосовуватиметься додатковий коефіцієнт, що враховуватиме міграцію, сказав міністр. 

«Те, що стосується, наприклад, міст, які є обласними центрами, такі, як Харків, там ще застосовується додатковий коефіцієнт, тому що ми розуміємо, що в таких містах є певна міграція, тобто люди, які мешкають поруч з Харковом, вони дуже часто працюють в Харкові, або іншому обласному центрі, саме тому ми застосовуємо додаткові коефіцієнти, щоб це було достатньо справедливо, достатньо зрозуміло», — розповів глава відомства.

7 серпня на карті Центру громадського здоров'я Харків помилково потрапив до червоної зони — як пояснили в МОЗ, це був технічний збій. Місто і область перебувають у зеленій зоні. 

Читайте також: В Україні ввели рівні епіднебезпеки

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.