Web Analytics

У виправній колонії в Одесі після бунту запровадили спецрежим

Внаслідок сутичок у Південній виправній колонії в Одесі 15 співробітників установи отримали травми. Сталася пожежа, знеструмлено житлову зону.

Конфлікт у колонії стався 27 травня під час проведення планового обшуку, розповіли сьогодні в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби.

«Близько 200 засуджених проявили групову непокору законним вимогам адміністрації, здійснили напад і завдали 15 працівникам установи тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості. Чотирьох постраждалих працівників установи госпіталізовано», — йдеться у повідомленні ДКВС.

Під час бунту також сталася пожежа, вогонь пошкодив будівлю, техніку й інше майно. Житлову зону знеструмлено.

Через ці події з 28 травня в установі запровадили режим особливих умов, посилили охорону і нагляд за засудженими. Поки діятиме такий режим, тимчасово скасовуються відвідування та побачення.

«Час, протягом якого засудженим не надавалися побачення у зв’язку з переведенням установи виконання покарань на режим особливих умов, зараховується в строк, після закінчення якого засуджені можуть їх отримати», — уточнили у ДКВС.

Фото: dbr.gov.ua

Державне бюро розслідувань порушило справу за фактом службової недбалості працівників колонії — ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість).

«За попередньою інформацією, причиною бунту стали неналежні умови утримання засуджених та жахлива якість продуктів харчування. Про це неодноразово повідомлялось адміністрації колонії, проте жодної реакції для покращення їх проживання утримувані не побачили», — зазначили у ДБР.

Ще одну справу — за ст. 392 Кримінального кодексу (дії, що дезорганізують роботу установ виконання покарань) — розслідує поліція.

Читайте MediaPort у Telegram