Web Analytics

У Верховній Раді розглядають питання ринку землі. Трибуну блокують

«Опозиційна платформа — За життя» та «Батьківщина» блокують трибуну та президію Верховної Ради України.

Як повідомляє пресслужба Верховної Ради, головуючий оголосив до розгляду у першому читанні проекти Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення за №№2178, 2178-1, 2178-2, 2178-3, 2178-4, 2178-5, 2178-6, 2178-7, 2178-8, 2178-9, 2178-10.

Противники цих ініціатив блокують трибуну. 

Представники «ОПЗЖ» тримають плакат «Не дамо розкрасти землю!». 

Міністру розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофію Милованову насилу вдалося пройти до трибуни і доповісти з питання, що розглядається. 

«Маргарет Тетчер вірила у демократію, засновану на власності. Англійською це property-owning democracy. Тому робила все для того, щоб люди могли дозволити собі своє власне житло. Вона впроваджувала можливість людям викуповувати орендоване житло за зменшеною вартістю. Я теж вірю у демократію, засновану на власності. Більше того, Конституція України говорить, що джерелом влади є народ. І що земля належить народові України. Так само ми свято боремося за право громадян розпоряджатися своїм голосом. Тому ми маємо надати громадянам можливість розпоряджатися своєю землею, дати людям, які живуть на землі, володіти цією землею..», — сказав Милованов.  

«Земля — це ДНК нашого народу. У цьому ДНК має бути прошите священне право власності українця на свою землю. Як це було раніше, до того, як це право відібрали у українця. Нам потрібно, аби власник відчував себе валасником, а не кріпаком. Щоб він отримував справедливу орендну плату за свою землю, щоб був спроможний продати одну ділянку і купити іншу, яка йому чи їй більше підходить», — зазначив він. 

Нардепи, які заблокували трибуну, скандували «Ганьба!».