Web Analytics

У Циркунах на річницю визволення від російської окупації повністю відновили світло

5 травня у деокупованому селі Циркуни Харківського району повністю відновили електропостачання. 

Останню знеструмлену вулицю заживили у річницю звільнення села від окупантів, повідомила компанія «Харківобленерго».

«Населений пункт зазнав значних пошкоджень інфраструктури, будівель, електричних мереж. Більш швидкому відновленню заважала щільність замінування - вибухівку знаходять тут і досі. Треба було виконати колосальний обсяг робіт, щоб повністю заживити село. Довелося замінити понад 20 силових трансформаторів, 40 км ліній електропередачі, 250 опор, понад 1000 ізоляторів. Сьогодні ми підключили останню вулицю», — розповів начальник Липецького району електромереж Віктор Рубцов.

Фото: Харківобленерго

Відновлювати світло у Циркунах почали у жовтні 2022 року, перших споживачів заживили у грудні. Знеструмленими залишаються окремі споживачі, яких ще немає вдома. 

«Люди поступово повертаються і одразу звертаються до нас із проханням відновити електропостачання в їхніх будинках. Ми оперативано реагуємо на усі заявки. На даний час це наш фронт, наша передова, і ми зробимо все можливе, щоб кожен житель села Циркуни був з електроенергією», — сказав Рубцов.

Фото: Харківобленерго

Відновлення світла триває у Черкаських Тишках. 

«Черкаські Тишки, Руські Тишки і Борщова — обсяги пошкоджень мережі в цих населених пунктах сягають понад 80%», — сказав Рубцов.

У день визволення Циркунівської громади від російських окупантів у селі висадили липову алею, повідомляють Циркунівські вісті. 

Циркуни — серед шести населених пунктів, які уряд планує комплексно відновити.

Читайте також: Ділилися борошном і збирали сніг: як після окупації відновлюються Циркуни