Web Analytics

У Терехова — новий заступник, а у міськраді — ще один департамент

Депутати Харківської міськради 25 січня схвалили призначення нового заступника мера — Дмитра Ісаєва. Також погодили створення нового департаменту та комунальної «Харківської інвестиційної агенції».

На сесії Харківської міськради 25 січня депутати погодили призначення Дмитра Ісаєва на посаду заступника міського голови з питань стратегічного розвитку міста.

Працювати на цій посаді Ісаєв розпочинає 26 січня.

Як розповів міський голова Ігор Терехов, серед основних завдань нового заступника — оптимізація тендерних закупівель, аудит комунальних підприємств та робота з їхніми активами.

Дмитро Ісаєв закінчив з відзнакою Харківський інститут бізнесу і Харківський державний університет за спеціальністю «Фінанси та кредит», кандидат економічних наук.

У 1998-2005 роках працював на «Заводі ім. Малишева», де більш ніж п’ять років був головним бухгалтером. Наступні 15 років — на керівних посадах у «Харківобленерго».

Упродовж 2021 року був експертом з енергоефективності нетрадиційних та відновлювальних видів енергії на держпідприємстві «Нафтогаз-енергосервіс». Після цього повернувся до обленерго на посаду головного бухгалтера.

Дмитро Ісаєв. Фото: скріншот програми «АТН» «Віддзеркалення», 2019 рік

У міськраді також створили Департамент розвитку муніципального менеджменту.

«Новий департамент виконуватиме функції у сфері здійснення закупівель товарів, робіт i послуг за бюджетні кошти, забезпечення енергозбереження та ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів та контрольно-аналітичні функції», — кажуть у мерії.

Одночасно — прибрали два управління:

  • координації публічних закупівель (у Департаменті економіки та комунального майна);
  • енергоефективності та енергоменеджменту (у Департаменті з питань забезпечення життєдіяльності міста). 

Фото: Харківська міськрада

Також міськрада створила комунальну установу «Харківська інвестиційна агенція». Вона має опікуватися залучення вітчизняних та іноземних інвестицій.

«Робота агенції буде полягати у залученні інвестицій, зокрема, шляхом представлення нашого міста на інвестиційних форумах. Крім цього, буде проведено ретельний аналіз того, що зараз стримує притік інвестицій», — прокоментував Ігор Терехов.

Він пообіцяв, що робота установи буде «публічною та відкритою».


На сесії міськради 25 січня Ігор Терехов доручив розробити проєкт рішення щодо перейменування школи №11 у Харкові на честь Дані Дідіка. 15-річний хлопець був одним з учасників мирної ходи біля Палацу спорту у Харкові, де 22 лютого 2015 року стався теракт.