Web Analytics

У Старому Салтові відновлюють 17 багатоквартирних будинків

Житлові будинки у Старому Салтові відновлюють державним коштом. У селищі також відбудовують школу та амбулаторію. 

«Реалізуємо 19 проєктів, 17 із них — це житлові будинки. Один заклад — це амбулаторія та ЦНАП, які знаходяться в одній будівлі, та школа. Ступінь реалізації проєктів різний», — розповів начальник Харківської обласної військової адмінстрації Олег Синєгубов

Загальна вартість робіт — 570 млн грн з держбюджету, із них близько 320 вже виділені, зазначив начальник ОВА. З місцевого бюджету фінансувалося лише виготовлення проєктно-кошторисної документації.

Фото: Харківська обласна військова адміністрація

Як розповів керівник Старосалтівської селищної військової адміністрації Антон Палєй, до повномасштабної війни у селищі проживало понад 6 тисяч осіб. З урахуванням тих людей, які тимчасово живуть у Харкові та чекають на завершення робіт у їхніх будинках, населення становить приблизно 4,5 тис. 

Ремонт у двоповерхівках підрядники мають завершити у грудні. П’ятиповерхівки планують відбудувати у 2024-му.

У селищі є світло, майже всюди відновили газопостачання. Є проблеми з водопостачанням. Через окупацію та бойові дії водогін не працював рік. 50 км труб зношені чи пошкоджені обстрілами. «Цілодобово комунальне підприємство проводить роботи. Буває таке, що у частині Старого Салтова води немає», — розповів Антон Палєй.

Блок новин за темою

Новини за темою