Web Analytics

У стані сп'яніння за кермом: сина депутата Харківської облради можуть на рік позбавити прав

Дзержинський райсуд Харкова визнав винним сина депутата облради Олега Каратуманова Дмитра у керуванні автомобілем в стані алкогольного сп'яніння та призначив 17 тис. грн штрафу з позбавленням права керувати транспортними засобами протягом року. Каратуманов-молодший оскаржує це рішення. 

Про це повідомив «Харківський антикорупційний центр» із посиланням на постанову від 19 грудня 2023 року. 

З документа відомо: 30 жовтня 2023 року о 23:55 Дмитра Каратуманова за кермом BMW зупинила поліція на вул. Клочківській, 101-А, водій мав ознаки алкогольного сп'яніння (характерний запах, порушення в координації рухів та мови). 

Від огляду на стан алкогольного сп'яніння водій відмовився, підписав протокол і не дав пояснень на місці.

На суд 28 листопада 2023 року не з’явився: надав заяву, в якій повідомив, що винним себе не визнає. Судове засідання 19 грудня Каратуманов просив відкласти, бо начебто з 18 грудня перебуватиме на лікуванні, але доказів планової госпіталізації суду не надав.

20 березня Харківський апеляційний суд розгляне скаргу Каратуманова на рішення суду.  

Дмитро Каратуманов не вперше фігурує у справах, пов'язаних з порушенням правил дорожнього руху. 

У 2008 році тоді ще 17-річний Дмитро Каратуманов на трасі Київ-Харків-Довжанський збив на смерть 19-річного студента Івана Гаражу. Неповнолітній водій утік з місця, але пізніше його знайшли. Після 9 місяців слідства справу закрили. Правоохоронці заявили, що не знайшли доказів провини Дмитра, а батьки загиблого студента повідомили, що у них немає претензій до Каратуманова.

«Після цієї трагедії Дмитра Каратуманова зупиняли тричі в алкогольному або наркотичному сп’янінні за кермом. Востаннє якраз на Клочківській, у жовтні 2023 року», — зазначили в антикорупційному центрі.

Батько Дмитра Олег Каратуманов — депутат Харківської обласної ради від фракції «Блок Кернеса — Успішний Харків». Харківська обласна рада вносила депутата у список кандидатів на звання Почесного громадянина Харківської області. На сесії це питання ще не розглянули. 

Чільне фото: Дмитро Каратуманов/Facebook

Блок новин за темою