Web Analytics

У розтраті на реконструкції очисних споруд під Харковом підозрюють ще одного чиновника

Підозру оголосили ексначальнику одного з управлінь Харківської обласної державної адміністрації. 

Як повідомляє прокуратура Харківської області, його підозрюють за ч. 2 ст. 367 — службова недбалість. За версією слідства, дії чиновника призвели до збитків на 7,6 мільйонів гривень.

За цією ж статтею правоохоронці кваліфікували дії ексдиректора Департаменту ОДА, ексзаступника голови Харківської ОДА Євгенія Шахненка. 

«Досудовим розслідуванням встановлено, що протягом 2014-2015 років колишній начальник Департаменту та колишній начальник управління даного Департаменту Харківської обласної державної адміністрації безвідповідально поставилися до покладених на них обов'язків, внаслідок чого департаментом був погоджений договір з однією з приватних фірм на виконання будівельно-демонтажних робіт по реконструкції очисних споруд селища Мала Данилівка Дергачівського району Харківської області», — йдеться у розповсюдженій пресслужбою прокуратури області заяві прокурора Харківської області Олександра Фільчакова

Прокурор описав обставини справи. За його словами, за умовами договору, фірма мала придбати та поставити фільтраційне обладнання, виготовлене в Норвегії. 

«Наприкінці 2014 року Департаментом на рахунок вказаної приватної фірми були перераховані кошти у сумі 10 млн 300 тисяч гривень. Як було встановлено в ході досудового розслідування, це сума на 7 млн 600 тисяч перевищує фактичну вартість поставленого обладнання. Так, відповідно до умов договору, дана приватна фірма повинна була поставити фільтр для очисних споруд, шафу управління для нього та фільтраційні біодиски. Що стосується фільтру, то з ніякої Норвегії даний фільтр поставлений не був, крім того, він був придбаний у фірмі, яка має ознаки фіктивності. Що стосується технічних характеристик обладнання, то за допомогою лазерного гравіювання посадовими особами даної приватної фірми найменування були змінені», — сказав Фільчаков. 

Фільтраційні біодиски, за словами прокурора області, «виявилися кустарного виробництва».  

Справу відносно приватної фірми відкрили за старого керівництва прокуратури Харківської області. Підозр чиновникам тоді не висували. 

Тепер ексзаступнику голови ОДА і ексначальнику одного з управлінь суд має обрати запобіжні заходи. 

Як повідомляє прокуратура Харківської області, його підозрюють за ч. 2 ст. 367 -  службова недбалість. За версією слідства, дії чиновника призвели до збитків на 7,6 мільйонів гривень.

За цією ж статтею правоохоронці кваліфікували дії ексдиректора Департаменту ОДА, ексзаступника голови Харківської ОДА Євгенія Шахненка. 

«Досудовим розслідуванням встановлено, що протягом 2014-2015 років колишній начальник Департаменту та колишній начальник управління даного Департаменту Харківської обласної державної адміністрації безвідповідально поставилися до покладених на них обов'язків, внаслідок чого департаментом був погоджений договір з однією з приватних фірм на виконання будівельно-демонтажних робіт по реконструкції очисних споруд селища Малоданилівка Дергачівського району Харківської області», - йдеться у розповсюдженій пресслужбою прокуратури області заяві прокурора Харківської області Олександра Фільчакова. 

За його словами, за умовами договору, фірма мала придбати та поставити фільтраційне обладнання, виготовлене в Норвегії. 

«Наприкінці 2014 року Департаментом на рахунок вказаної приватної фірми були перераховані кошти у сумі 10 млн 300 тисяч гривень. Як було встановлено в ході досудового розслідування, це сума на 7 млн 600 тисяч перевищує фактичну вартість поставленого обладнання. Так, відповідно до умов договору, дана приватна фірма повинна була поставити фільтр для очисних споруд, шафу управління для нього та фільтраційні біодиски. Що стосується фільтру, то з ніякої Норвегії даний фільтр поставлений не був, крім того, він був придбаний у фірмі, яка має ознаки фіктивності. Що стосується технічних характеристик обладнання, то за допомогою лазерного гравіювання посадовими особами даної приватної фірми найменування були змінені», - сказав Фільчаков. 

Фільтраційні біодиски, за словами прокурора області, «виявилися кустарного виробництва».  

Справу відносно приватної фірми відкрили за старого керівництва прокуратури Харківської області. Підозр чиновникам тоді не висували.