Web Analytics

У російському полоні залишаються понад 900 «азовців»

Командир бригади Денис Прокопенко нагадав, що за увесь час обмінів лише кілька оборонців Маріуполя з числа «азовців» повернулися додому.

Командир 12 бригади спеціального призначення «Азов» НГУ, Герой України Денис Прокопенко у Facebook привітав зі звільненням 207 українських військовослужбовців, однак зауважив, що серед них — лише двоє бійців «Азова». 

«Мою радість за їхнє повернення затьмарює, що рідні бійців, які тримали оборону Маріуполя у складі полку «Азов», знову не побачать у списках імена своїх близьких. За всі обміни з початку повномасштабного вторгнення лише кілька разів у них з’являлися імена моїх побратимів. Хоча минуло понад півтора роки від отримання наказу на припинення оборони Маріуполя. У російському полоні продовжують лишатися понад 900 азовців, які гідно тримали оборону Маріуполя та протягом 86 діб не давали противнику своєчасно перекинути сили та засоби, щоб розвивати успіх в напрямку Запоріжжя», — написав Прокопенко. 

Він додав, що «Азов» зараз веде важку боротьбу з окупантами у лісах Кремінної на Луганщині.

«Знищуємо та беремо в полон російських військових і продовжуємо вірити, що відповідні структури докладають достатніх зусиль для звільнення наших героїв. Дякую кожному українцю, хто памʼятає про їхній подвиг і бореться за їхню свободу», — зазначив командир бригади НГУ.  

Черговий обмін полоненими відбувся 31 січня, з російської неволі повернулися 207 українців. Серед них — жителі Харкова, Ізюма, Харківського і Чугуївського районів, загалом 11 військовослужбовців ЗСУ, Нацгвардії, прикордонної служби. 

Слухайте також: «Це не протест проти нашої держави»

Чільне фото: Азов/Facebook

Блок новин за темою