Web Analytics

У різних районах Харківщини вийшли на акції проти підвищення тарифів

Жителі близько 20 населених пунктів Харківської області 10 січня протестували проти підвищення цін на газ та електроенергію. 

Акції відбулися в 11 містах (м. Харків, Балаклія, Люботин, Зміїв, Валки, Барвінкове, Вовчанськ, Чугуїв, Дергачі, Богодухів, Ізюм), п'яти селищах (Нова Водолага, Золочів, Мерефа, Високий, Слобожанське) та двох селах регіону (Таранівка, Лиман), повідомили в поліції. 

«Загалом у масових заходах взяли участь понад 1000 учасників. Охорону публічного порядку здійснювали понад 220 поліцейських», — зазначили у відділі комунікації облуправління поліції.

Фото: Нова Водолага/Facebook

У деяких населених пунктах люди перекривали дороги. Жителі селища Високий Харківського району вийшли на Сімферопольску трасу, в Люботині перекривали дорогу Київ-Харків. Рух транспорту обмежували в центрі Вовчанська. 

Представники низки міських, сільських та селищних рад планують ухвалити звернення до центральних органів влади з приводу перегляду тарифів. 


У січні в Україні подорожчав газ (на Харківщині: «Харківгаз збут» — до 9,90 грн/куб.м.; «Нафтогаз» — 7,22 грн/куб.м.), транспортування газу, а пільговий тариф на електроенергію на перші 100 кВт (90 коп/кВт.год) скасували і встановили фіксовану ціну (1,68 грн/кВт.год).