Web Analytics

У прикордонних громадах Сумщини оголосили евакуацію

Через збільшення російських обстрілів та прориви диверсійно-розвідувальних груп у Сумській області вирішили евакуювати жителів громад у п'ятикілометровій зоні від кордону.  

Про це за результатами засідання Ради оборони Сумщини 10 липня повідомив голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх

«В умовах постійних обстрілів майже неможливо відновити зруйновані об’єкти. Ворог діє підступно і зухвало — він навмисно обстрілює навіть ремонтні бригади — нещодавно загинули працівники «Сумиобленерго», які виїхали на ремонт пошкодженої лінії електропередач. Цивільні люди на прикордонні гинуть не тільки від артилерійських обстрілів. Зухвале вбивство лісників у Свеській громаді та жителів Шалигинської громади — справа рук російських ДРГ, які останнім часом все частіше заходять на нашу територію», — повідомляє ОВА. 

На Сумщині ухвалили рішення про евакуацію прикордоння, повідомив голова ОВА Володимир Артюх. Фото: sm.gov.ua

У прикордонних громадах Сумщини з січня по липень 2023 загинули 35 цивільних. Лише за останній місяць — 17 людей, в тому числі дитина. 

Нині у Сумській області готують розпорядження про евакуацію з 5-кілометрової зони від кордону. В ОВА запевняють, що вона розпочнеться тільки після роз'яснювальної роботи та готовності родин.