Web Analytics

У поліції повідомили, скільки протоколів виписали завдяки TruCam

В Управлінні патрульної поліції Харківської області підбили підсумки використання радарів TruCAM на автодорогах регіону за квітень.

Протягом квітня патрульні винесли 2257 постанов за перевищення водіями обмежень швидкості, повідомляють в прес-службі УПП Харківської області.

Патрульні нагадують: за перевищення більш ніж на 20 км/год передбачається штраф у 255 грн (за ч. 1 ст. 122 КУпАП).

За перевищення більш ніж на 50 км/год — штраф у 510 грн (за ч. 3 ст. 122 КУпАП).

Фото: Facebook/kharkivpolice

За даними прес-служби Патрульної поліції, з 13 травня у різних областях України патрульні використовують 100 радарів (до того було 75).

У Харківській області швидкість транспорту вимірювали за допомогою TruCAM на трасах «Київ-Харків-Довжанський» і «Київ-Сімферополь-Одеса-Ялта», в Харкові — на проспекті Гагаріна. Відтепер у Харкові радари використовуватимуть ще й на Білгородському шосе (в’їзд і виїзд з міста).

«Принципи нашої роботи незмінні: патрульні використовують TruCAM лише з розміщенням дорожніх знаків, що повідомляють про фото- і відеофіксацію порушень, на ділянках автодоріг міжнародного значення і в містах з підвищеним рівнем аварійності унаслідок перевищення швидкості», — кажуть у Патрульній поліції.

Від початку використання приладів у жовтні 2018 року патрульні склали понад 138 тисяч адімінпостанов на водіїв за перевищення швидкості.

Плани щодо подальшого використання TruCAM також прокоментував голова Національної поліції України Сергій Князєв, передає «Інтерфакс-Україна». За його словами, для запуску роботи стаціонарних постів контролю швидкості ще треба ухвалити низку документів.

«Національна поліція зробила всі попередні розрахунки, направила їх до міністерства (Міністерство внутрішніх справ України — ред.), оскільки міністерство представляє комунікацію з Кабінетом міністрів. Технічні роботи не зупиняються. Залишилося ухвалити кілька юридичних документів, які дозволять запустити найближчим часом стаціонарні пости контролю вимірювання швидкості», — розповів голова Нацполіції.

Як уточнив Князєв, загалом Нацполіція наразі має 122 прилади TruCAM, 100 з них — у розпорядженні патрульних нарядів.

«У місцях, де не працює патрульна поліція, таких приладів немає. Залишок приладів підлягає ремонту», — зазначив він.

Подальша закупівля TruCam проводитиметься, коли правоохоронці отримають можливість обладнати стаціонарні пости стаціонарними приладами — лише тоді буде зрозуміло, яку кількість радарів ще треба придбати.

Читайте MediaPort у Telegram