Web Analytics

У полі на Харківщині оглянули уламки російської ракети Х-32 — відео

Бойову частину ракети знайшли у Богодухівському районі.

Оглянули ракету прокурори, слідчі Служби безпеки України та спеціалісти Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних сил України, повідомили в Харківській обласній прокуратурі
Джерело фото: Сергій Болвінов/FacebookЯк зазначив в.о. прокурора відділу процесуального керівництва та підтримання публічного обвинувачення управління протидії злочинам, вчиненим в умовах збройного конфлікту Микита Дальока, на полі виявили бойову частину ракети. Уламки містять важливу інформацію для слідчих. 

«По-перше, встановлення будь-яких компонентів, що вироблені поза територією російської федерації. Це важливо, оскільки, згідно з попереднім дослідженням маркувань на вказаній ракеті, встановлено, що вона виготовлена у третьому кварталі 2023 року. Тобто в період дії санкційних обмежень щодо держави-агресора. Тому встановлення компонентів може надати можливість відповідним чином реагувати на постачання таких компонентів до країни-агресора», — пояснив Дальока.

Джерело фото: Харківська обласна прокуратура/TelegramДжерело фото: Харківська обласна прокуратура/Telegram

За його словами, призначено експертизи ракети. Інформація про її складові та використані в ній технології потрібні Україні для розроблення власних засобів ураження у війні з рф, додав Дальока. 

Джерело фото: Харківська обласна прокуратура/TelegramДжерело фото: Харківська обласна прокуратура/TelegramДжерело фото: Харківська обласна прокуратура/Telegram

За інформацією начальника Слідчого управління ГУ Нацполіції Сергія Болвінова, головну частину нерозірваної ракети знайшли неподалік траси Київ-Харків-Довжанський, на території Коломацької громади. Вартість такої ракети приблизно мільйон доларів. 

Читайте також: На базі «Іскандера», може бути з КНДР: у Харкові досліджують уламки російської ракети  

Чільне фото: Сергій Болвінов/Facebook

Блок новин за темою