Web Analytics

У перші години голосування МВС отримало 25 повідомлень про порушення

Головним чином, скарги пов’язані із незаконною агітацією. За даними МВС, найбільше порушень сьогодні зареєстрували в Києві.

31 березня поліція зафіксувала 25 заяв та повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом, повідомили у прес-службі Міністерства внутрішніх справ.

Зокрема, сім повідомлень було в Києві, чотири — в Закарпатській області, три — в Кіровоградській, по два — у Вінницькій, Сумській, Запорізькій і Луганській, по одному — в Київській, Одеській і Черкаській.

Сім заяв пов’язані з незаконною агітацією, одна — з підкупом виборця (в Закарпатській області), дві — з фотографуванням бюлетенів (у Кіровоградській області), одна — зі спробою винести бюлетень з дільниці (в Житомирській області).

Фото: mvs.gov.ua

На кордоні за добу припинили 100 правопорушень.

За даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, під час вибрів чергують понад 39 тисяч рятувальників. Станом на 9.00 надзвичайних подій не зафіксовано.

На виборчих дільницях за порядком стежать 39 тисяч поліцейських.

Голосування на виборах Президента України розпочалося сьогодні о 8.00 і триватиме до 20.00. У Харківській області відкрилися всі виборчі дільниці.

Читайте MediaPort у Telegram