Web Analytics

У міськраді назвали кількість непридатних укриттів у Харкові

94 укриття з понад 3 тисяч у Харкові не відповідають вимогам.

Про це на сесії 13 червня розповів директор Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту Валентин Топчій.

«На обліку у місті Харкові перебуває 3029 захисних споруд. З них — 331 — протирадіаційна, 97 споруд подвійного призначення і 2601 — найпростіші укриття, підвали. Всі вони перевірені комісією поліції та ДСНС. З усіх споруд непридатні, нерекомендовані — 94», — сказав Топчій.

За його словами, міська комісія цього тижня має перевірити 94 споруди, решта — «відповідають усім вимогам».

Міський голова Харкова Ігор Терехов стверджує, що більшість непридатних укриттів не перебувають у міській власності: «Левова частина — це відомчі споруди». За його словами, місто працюватиме з власниками цих укриттів, «щоб вони привели їх до ладу».

У поліції повідомляли, що під час перевірки з понад 4 тис. укриттів та бомбосховищ на Харківщині близько 200 з них були зачинені. Непридатними для використання визначили 762, а 55 перевірити неможливо через бойові дії або замінування. 


Кабінет міністрів доручив перевірити усі сховища після повітряної атаки на Київ у ніч на 1 червня. Тоді загинули троє людей, які не змогли потрапити до укриття. Серед загиблих була 9-річна дівчинка. Матеріали щодо споруд, стан яких незадовільний, поліція передає до органів місцевої влади.

Читайте також: З бюджету Харкова направили 47 млн грн на шкільні укриття