Web Analytics

У коледжі в Лозовій не знайшли протипожежної сигналізації

Після пожежі в одеському коледжі на Харківщині почалися перевірки. Рятувальники разом з чиновниками проінспектували три заклади у Лозовій. 

Перевіряли Лозівський вищий коледж мистецтв, дитячо-юнацьку спортивну школу «Юність» та НВК №10, повідомляє пресслужба Харківської облдержадміністрації

У кожному з них знайшли недоліки у стані пожежної безпеки. Найгірша ситуація, за даними обладміністрації, — у коледжі мистецтв, що перебуває в підпорядкуванні облради. У закладі, де навчається 227 дітей, немає протипоженої сигналізації. Необхідних 1,8 млн грн на систему не виділили. 

Три заклади у Лозовій місцеві посадовці оглядали разом з начальником ДСНС України в Харківській області Олександром Волобуєвим, директором Департаменту цивільного захисту Харківської ОДА Павлом Пономаренком та головою Харківської ОДА Олексієм Кучером. Чому на систему протипожежної безпеки у коледжі не виділяли гроші, Кучер пообіцяв з'ясувати найближчим часом. Фото: kharkivoda.gov.ua

Всього на Харківщині близько 3000 закладів, що підлягають перевірці. За даними ДСНС, їх інспектуватимуть більше двохсот рятувальників. 

4 грудня у коледжі в Одесі сталася пожежа. На сьогодні відомо про п'ятьох загиблих, доля десятьох невідома, більше тридцяти постраждали. 

Президент України Володимир Зеленський доручив уряду спільно з органами місцевої влади до 10 січня перевірити стан протипожежної безпеки закладів масового перебування людей та дії посадовців, що надають висновки з приводу безпеки об'єктів, «на предмет халатності, безвідповідальності чи недоброчесності під час виконання ними службових обов’язків».