Web Analytics

У Харкові затвердили нові тарифи на гарячу воду та опалення: що говорять у міськраді

Нові тарифи почнуть діяти після завершення воєнного стану, однак нові «економічно обґрунтовані тарифи» ні мерія, ні комунальне підприємство «Харківські теплові мережі» не вказують. 

Рішення про встановлення тарифів на теплову енергію, її постачання, виробництво, транспортування та послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води від «ХТМ» 21 лютого ухвалив виконком, повідомила Харківська міська рада

«КП «Харківські теплові мережі» розрахувало економічно обґрунтовані тарифи для споживачів міста Харкова та звернулося з пропозицією щодо їх розгляду до виконавчого комітету Харківської міської ради», — йдеться у дописі.

Однак протягом дії воєнного стану та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан припинять, застосовуватимуть старий тариф, бо діє мораторій на підвищення тарифів.

Яким буде тариф після війни, у пресслужбах міської ради та КП «Харківські теплові мережі» протягом дня «МедіаПорту» не відповіли. На підприємстві обіцяють повідомити цифри 22 лютого, посилаючись на те, що поки не мають документів від виконкому. Так само відповіли і в міськраді — тексту рішення ще не мають. 

Читайте також: У Міненерго розповіли, що буде з тарифом на електроенергію в 2024 році 

Блок новин за темою