Web Analytics

У Харкові відбудеться показ стрічки «Я і Фелікс» за участі режисерки Ірини Цілик

В український прокат вийшов фільм «Я і Фелікс». До 17 квітня його можна подивитися у Харкові. Режисерка стрічки Ірина Цілик буде на спецпоказі у Харкові 14 квітня. 

«Харкове, їдемо до вас у гості з режисеркою фільму «Я і Фелікс» Іриною Цілик. Приходьте на спеціальний показ у вашому місті. Коли: 14 квітня о 16:00. Де: Кінотеатр Мультиплекс Нікольський», — повідомляють організатори заходу. 

Після сеансу у глядачів буде можливість поспілкуватися з режисеркою.

«Я і Фелікс» — українська драма, головний герой якої Фелікс дорослішає в Україні у 90-ті. Стрічка розповідає про його стосунки із сім’єю, друзями, першим коханням, з колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані. Стрічку знято за мотивами книжки «Хто ти такий?» українського письменника та військовослужбовця Артема Чеха. 

«Враховуючи, що роман Чеха значною мірою є автобіографічним, часом було доволі дивно відтворювати разом світ його дитинства, але ж водночас і мого дитинства також. Хоча підлітки Цілик і Чех ще не були і не могли бути знайомі в реальності, але цікаво було грати в цю гру і створювати вимір, в якому перетнулися наші спогади, больові точки, виклики тих непростих часів, але водночас і вся ця ніжність. Фінали роману і фільму різні. Хоча обидва правдиві. Просто справа в тому, що деяку інформацію про реального «Фелікса» Чех дізнався лише тоді, коли роман був уже опублікований. І тому фінал фільму можна вважати несподіваним додатковим P.S.» — поділилась у Facebook режисерка Ірина Цілик.

Де подивитися фільм у Харкові

«Я і Фелікс» показують кінотеатри: 

Ірина Цілик — письменниця, режисерка ігрового та документального кіно, авторка поетичних, прозових і дитячих книжок. Учасниця численних міжнародних літературних фестивалів і заходів. Авторка документальної стрічки про цивільних людей у червоній зоні Донбасу «Земля блакитна, ніби апельсин» (2020), що взяла участь у понад 100 міжнародних фестивалях та увійшла до довгого списку номінантів на «Оскар». «Я і Фелікс», знятий за мотивами твору Артема Чеха, чоловіка Ірини Цілик, став повнометражним художнім дебютом режисерки.

Чільне фото: кадр з фільму «Я і Фелікс»

Блок новин за темою