Web Analytics

У Харкові в День соборності України розгорнули 50-метровий рушник

Харків'яни відзначають День соборності України. 22 січня з дня підписання Акту злуки УНР та ЗУНР минуло 105 років. 

Біля пошкодженої російським ракетним ударом будівлі Харківської обласної військової адміністрації на честь Дня соборності України розгорнули 50-метровий рушник, повідомляє кореспондент «МедіаПорта». 

До акцію, за словами організаторів, долучилися близько пів сотні людей

Акцію організувала викладачка і депутатка Харківської облради Галина Куц, харківські волонтери, представники організації «Просвіта».

«Це дуже важливо і для харків'ян, і для тих, хто за межами Харкова. Вони настільки чекають цього від нас! Тому що паростки української ідентичності, давньої козацької, вони пророщуються, ростуть. І це важливо показати агресору, що навіть якщо він вирішив наступати і закидувати м'ясними штурмами нашу територію, у нього нічого не вийде», — каже Галина Куц.

У вишиванковому ланцюгу — волонтерка Марина Полякова. Вона принесла прапор із підписом Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного. 

Волонтерка Марина Полякова (праворуч) на акції до Дня соборності України у Харкові із прапором з підписом Залужного

Харків'янам у центрі міста роздають синьо-жовті стрічки.  

«Це день єдності українців всередині країни і по всьому світу. Я три роки жила в росії і ще з 1995 року розумію, що ми з ними не єдиний народ, а єдність має бути тут в Україні, в Харкові, від Харкова до Львова», — говорить учасниця акції Анжела Карпенко

Дивіться відео з акції згодом у TikTok

Блок новин за темою