У Кернеса відмовили нирки

У Харківського міського голови Геннадія Кернеса, якій перебуває на лікуванні в німецькій клініці «Шарите», погіршилося самопочуття, наразі він на гемодіалізі. 

За словами речника Харківської міськради Юрій Сидоренка, Кернес перебуває на гемодіалізі (метод очищення крові при нирковій недостатності, — ред.).

«На сьогодні у нього дві нирки непрацюючі. Я не знаю, чи сьогодні, чи вчора (відмовила друга нирка, — ред.). Він на гемодіалізі. Прогнозів лікарі не дають жодних з приводу роботи нирок», — розповів Сидоренко «Суспільному».

Друг Геннадія Кернеса, бізнесмен Павло Фукс у коментарі виданню «Страна» також повідомив про погіршення стану та відмову другої нирки.

«Наступного тижня будемо розуміти, чи дадуть лікарі дозвіл на його планове повернення в Харків», — зазначив Фукс.

Кирило Кернес на сесії облради сказав журналістам, що не має інформації про погіршення стану його батька. 

«Напевно, Павло Фукс володіє якоюсь інформацією, раз він це каже. У мене таких відомостей немає», — сказав він.

За словами Кирила Кернеса, він спілкувався з батьком тиждень тому, і «лікарі говорили, що все буде добре».

Фото: Telegram/Геннадій Кернес

Геннадій Кернес від середини вересня перебуває на лікуванні в Німеччині. У нього виявили COVID-19, який, за даними міськради, дав ускладнення травмам, отриманим внаслідок замаху.

На першій сесії Харківської міськради VIII скликання за поданням Геннадія Кернеса, що надійшло в електронному вигляді з цифровим підписом, секретарем міськради обрали Ігоря Терехова, який до цього був першим заступником мера. 

Фото на головній: Харківська міська рада

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.