Web Analytics

Завантаження...

У ХОДА порадили підприємствам перейти на гнучкий графік

Карантин на Харківщині подовжили до 28 лютого. Підприємствам та установам рекомендували скоригувати графік роботи, а транспорту — підлаштуватися до змін.

Рішення щодо подовження карантину 17 грудня ухвалила регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомили у Харківській обладміністрації. Раніше так постановив Кабінет міністрів.

Комісія рекомендувала відпрацювати такі графіки для підприємств та установ, які передбачатимуть різний час початку та закінчення їх роботи — залежно від її особливостей, розташування закладів тощо.

«Гнучкий режим робочого часу обмежить скупчення осіб у транспорті та на шляхах прямування на роботу (з роботи). За технічної можливості рекомендовано перевести роботу співробітників у режимі реального часу через інтернет», — кажуть у ХОДА.

Відповідно то таких гнучких графіків рекомендують скоригувати й маршрути громадського транспорту.

За даними Харківського обласного лабораторного центру, минулої доби, 17 грудня, в регіоні зафіксували 505 нових випадків COVID-19, з них 354 — у Харкові. Також захворіли 38 мешканців Харківського району, 23 — Дергачівського, 16 — Богодухівського, 11 — Лозівського, по 10 – Вовчанського та Красноградського, дев’ятеро — Борівського, восьмеро — Чугуївського, шестеро — Валківського, п’ятеро — Балаклійського, по четверо — Близнюківського та Нововодолазького, троє — Куп’янського, двоє — Кегичівського, по одному — Первомайського району та Люботина.

Усього в області зареєстрували 64 213 випадки. Одужали 48 665 людей, померли — 957.

Інфографіка: labcenter.kh.ua

Як розповіли у Міністерстві охорони здоров’я, за добу в Україні підтвердили 12 630 нових випадків коронавірусної хвороби. Подолали недугу 12 866 людей, померли — 260.

«Найбільша кількість — у Києві (1 658), Запорізькій (1 022), Одеській (925), Київській (922) та Черкаській (583) областях», — кажуть у МОЗ.

Загалом в Україні зареєстрували вже 944 381 випадків. Одужали 561 222 пацієнтів, померли — 16 256.

Кабінет міністрів затвердив нові карантинні заходи, що діятимуть з 19 грудня по всій країні. З 8 січня до 24 січня карантин планують посилити

Читайте також: З 14 грудня підприємці можуть подавати заявки на «карантинну» допомогу

Фото на головній: Харківська обладміністрація