Web Analytics

У Харкові з’явилися провокаційні білборди у стилістиці Порошенка

Про плакати з написом «Кінець» повідомляють мешканці Києва, Черкас, Дніпра, Одеси, Харкова. В Адміністрації Президента говорять, що команда Петра Порошенка не причетна до провокаційної реклами.

Про появу в Харкові провокаційного білборда з написом «Кінець», виконаного у стилістиці передвиборчої агітації кандидата у Президенти України, чинного глави держави Петра Порошенка, повідомили користувачі соціальних мереж.

Реклама біля посту поліції «Пісочин». Фото: t.me/h_saltovka

Подібні плакати також з'явилися у Києві, Черкасах, Дніпрі, Одесі.

«На білбордах зображено частину фотографії ймовірно Петра Порошенка та напис «кінець». Також на всіх виявлених білбордах не міститься інформація щодо відомостей про установу, яка здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск та замовника відповідних матеріалів», — прокоментували появу бордів у Дніпрі у громадській організації «Громадянська мережа «Опора».

В Адміністрації Президента кажуть, що команда Порошенка не має відношення до цих бордів, передає «Громадське».

«Та ви смієтесь? Ми ж не такі вже ідіоти, щоб таке вішати, таку дурість. Ми взагалі намагаємось обережно підходити до таких речей після бордів з Путіним», — заявив у коментарі виданню завідувач відділу Головного департаменту інформаційної політики АП Володимир Горковенко.

На думку Горковенка, провокаційні борди можуть бути пов’язані з керівництвом одного з міст, де вони з’явилися.

У поліції кажуть, що розміщення такої зовнішньої реклами без вихідних даних є порушенням законодавства, повідомляє «Українська правда».

«Відповідно до частини 2 статті 212-13 КУпАП, розповсюдження зовнішньої реклами без зазначеної в законодавстві інформації — тягне за собою накладення штрафу. На осіб, які розмістили таку політичну рекламу з порушенням законодавства, будуть складені відповідні адмінматеріали», — говорить речник Нацполіції Ярослав Тракало.

За його словами, наразі правоохоронці проводять перевірку у всіх регіонах, де помітили політичну рекламу такого змісту. Самі борди комунальні служби мають зняти.

Другий тур виборів Президента України відбудеться 21 квітня. У ньому беруть участь два кандидати: Петро Порошенко і Володимир Зеленський.

Читайте MediaPort у Telegram