Web Analytics

У Харкові заснували студентську премію на честь режисера Дмитра Головачова

Премію присуджуватимуть за кращі студентські роботи з курсу «Відеопродакшн». У подальшому ініціатори планують створити фонд імені Дмитра Головачова.

Про запровадження нової премії повідомили на кафедрі медіакомунікацій Харківського національного університету імені Каразіна.

«Кафедра медіакомунікацій Каразінського університету запроваджує Премію імені Дмитра Головачова за кращу студентську роботу з курсу «Відеопродакшн». Ми не тільки вшановуємо пам'ять великої людини, але й сприяємо розвитку талановитої молоді», — йдеться в повідомленні кафедри у Facebook.

Наприкінці поточного семестру відбудеться відкритий показ студентських робіт, з яких журі обере найкращу. Подробиці — згодом на сайті та на сторінках кафедри в соцмережах.

«Ідея дуже проста. Є пам'ять літери, а є пам'ять духу. Іншими словами, пам'ять — це не пафосні хвилини мовчання та офіціозні слова. Це живий процес, до якого, сподіваємося, залучатиметься наша талановита молодь. Спочатку — студенти, потім, можливо, випускники Каразінського університету, а потім, можливо, і не тільки Каразінського», — прокоментувала ініціативу завідувачка кафедри Лідія Стародубцева.

За її словами, в подальшому планується створити фонд імені Дмитра Головачова.

«Спочатку це буде просто Премія імені Дмитра Головачова за кращу роботу з відеопродакшену (по секрету скажу: це немала грошова винагорода), а з часом ми плануємо створити Фонд імені Дмитра Головачова за яскраві, нетрівіальні відеопроекти молодих режисерів та фільмейкерів», — розповіла завідувачка кафедри.

Дмитро Головачов — харківський теле- і кінорежисер, продюсер та педагог, автор численних телепрограм і відеофільмів, започаткував кафедру режисури в Харківській державній академії культури, на базі якої потім створили факультет. Останні 10 років викладав на соціологічному факультеті Каразінського університету.

Помер у липні 2019 року від тяжкої хвороби.

Читайте також: In memoria aeterna. Пам'яті Дмитра Головачова

Читайте MediaPort у Telegram