Web Analytics

У Харкові за п'ять годин 10 разів повідомляли про замінування

Сім об’єктів правоохоронці вже оглянули. Залишись два готелі та кінотеатр.

Протягом дня до правоохоронців надійшло 10 повідомлень про замінування в Харкові, розповідають у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Поліцейські шукали вибухівку в аеропорті, шести готелях, двох торговельних центрах і кінотеатрі.

Сім об’єктів вже перевірили. Вибухотехніки та кінологи оглянули понад 65 тис. кв. м приміщень і 34 тис. кв. м прилеглої території. Довелося евакуювати 7266 людей.

«Наразі триває перевірка повідомлень про закладення вибухівки у готелях на вулиці Шевченка і проспекті Науки та кінотеатру в торговельному центрі на вулиці Героїв Праці», — зазначили в ГУНП.

Близько 13.00 невідомі заявили, що вибухівку нібито закладено в аеропорті, готелі та двох торговельних центрах. Пізніше повідомили про замінування ще п'ятьох готелів.

UPD 18:30 Поліція перевіряє 11-те повідомлення про замінування — тепер у «Французькому бульварі» на вул. Академіка Павлова. Людей евакуюють.  

Радник міністра внутрішніх Іван Варченко говорить, що повідомлення про замінування об'єктів сьогодні надходять з неконтрольованих територій і координуються спецслужбами Російської Федерації.

За його словами, масові повідомлення сьогодні фіксували в Харківській, Одеській і Донецькій областях, поодинокі — ще в кількох регіонах.

Читайте MediaPort у Telegram