У Харкові вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні

Вшанувати пам'ять загиблих на Майдані на площу Героїв Небесної сотні у Харкові 20 лютого прийшли кілька сотень харків'ян — рідні загиблих, учасники Євромайдану, представники громадських та політичних організацій. 

Понад сто курсантів Харківського національного університету Повітряних сил ім. Івана Кожедуба тримали портрети загиблих Героїв Небесної сотні. Серед них фотографії трьох харків'ян — Владислава Зубенка, Юрія Паращука та Євгенія Котляра. 

Фото: t.me/natsionalKharkiv

Фото: suspilne.media

«Найголовніша проблема, що ті, хто вбивав, холоднокровно вбивав людей, цивільних, громадян України, спокійно собі живуть «за бугром», за поребриком, а, може, й десь в Україні. І справедливих вироків ми чекаємо вже дуже довго. Уже немає батька і матері Жизневського, немає матері Храпаченка... Взагалі десь близько 20 рідних і близьких Героїв Небесної сотні вже пішли з цього життя», — сказав Микола Котляр, батько загиблого на Майдані. 

Микола Котляр. Фото: Leonid Logvynenko/Facebook

Читайте також: «Папа, всё будет хорошо, не переживай»

Довести справи Майдану до справедливих вироків — борг українців, а викреслити з пам'яті Революцію гідності нікому не вдасться, переконаний Микола Котляр. 

Інформація Офісу генпрокурора про справи Майдану

Учасники акції у Харкові наголошували на необхідності створення меморіалу Героям Небесної сотні у Харкові. Проєкт пам'ятника затвердили у 2018 році, але влада так і не знайшла коштів на його втілення. 


Наприкінці 2020 року секретар Харківської міської ради Ігор Терехов заявив, що проєкт потребує «неймовірних коштів», і будівництво меморіалу необхідно фінансувати спільно — з обласного і міського бюджетів. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.