Web Analytics

У Харкові вночі невідомі підірвали банкомат

Внаслідок вибуху ніхто не постраждав. Скільки грошей зникло — ще підраховують.

Банкомат знаходився на першому поверсі житлової дев’ятиповерхівки на вулиці Валдайській, повідомляють у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Харківській області. Підірвали його сьогодні близько 3.35. Якому банку належить банкомат, в повідомленні не уточнюється.

За висновком вибухотехників, всередині банкомата спрацював саморобний пристрій — заряд, поєднаний з підривачем. Його привели в дію дистанційно, за допомогою велосипедного троса.

Внаслідок вибуху ніхто не постраждав. Скільки грошей зникло — ще підраховують. Криміналісти вивчають речові докази.

Поліція відкрила справу за ч. 5 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Максимальне покарання за цією статтею — 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Фото: hk.npu.gov.ua

За останні два роки в Харкові й області було декілька подібних інцидентів. Зокрема, в червні 2017-го — в селищі Високий, в липні — в селищі Покотилівка, в листопаді — в селищі Мала Данилівка. У квітні 2018 року підірвали банкомат на вулиці Астрономічній в Харкові, в листопаді — на вулицях Великій Панасівській та Академіка Богомольця

Наприкінці лютого 2019-го в Харкові протягом однієї ночі підірвали одразу два банкомати: на проспекті Перемоги та на вулиці Врубеля.

Читайте MediaPort у Telegram