Web Analytics

У Харкові відпрацювали дії у випадку блокування обладміністрації

23 жовтня поліцейські і нацгвардійці провели на Харківщині навчання.

Як повідомляє відділ комунікації облуправління поліції, тренування складалося з двох частин.

За легендою першого завдання, у поліцію повідомили про 60 озброєних людей у чорній формі, які прямуєть з міста Зміїв у бік Харкова. 

В рамках тренування начальник облуправління поліції ввів операцію «Сирена» на території Харкова, Зміївського, Чугуївського, Харківського та Балаклійських районів. Автобуси зупинили бійці батальйону поліції особливого призначення.

Друге завдання відпрацьовували біля обласної адміністрації, яку, за легендою, заблокувало «проросійські налаштоване населення чисельністю до 1 тисячі осіб». 

«Для забезпечення правопорядку на місце прибули групи комунікації, кінологи, особовий склад поліції та Національної гвардії України. З пікетувальниками були проведені переговори. Масових заворушень допущено не було. Громадяни розійшлися», — інформує поліція про результати навчання. 

До тренування залучали територіальні підрозділи поліції Харкова та області, структурні підрозділи апарату ГУНП в Харківській області, бійців спецпідрозділів «КОРД», батальйону поліції особливого призначення, батальйону «Харків», роти патрульної служби поліції особливого призначення «Схід», кінологів, патрульних та нацгвардійців.


У 2014 році Харківську обласну державну адміністрацію двічі захоплювали люди з георгіївськими стрічками — 1 березня та 7 квітня. На честь силовиків, які звільняли ОДА навесні 2014 року, три роки тому в фойє обладміністрації встановили меморіальну табличку.