Web Analytics

У Харкові та районах області завершується опалювальний сезон

Відключати централізоване опалення в районах Харківської області дозволили з 9 квітня. У Харкові — днем пізніше, з 10 квітня.

Розпорядження про завершення опалювального сезону на Харківщині сьогодні підписала голова Харківської обладміністрації Юлія Світлична.

«Дозволити закінчити опалювальний сезон у навчальних, медичних, дитячих та інших закладах побутового і соціально-культурного призначення, а також у житлових будинках, у тому числі споживачам, приміщення яких обладнані індивідуальними опалювальними приладами, з 9 квітня 2019 року», — йдеться в документі.

Таке рішення ухвалили у зв’язку з тим, що середньодобова температура повітря досягла +8 градусів.

Скріншот: kharkivoda.gov.ua

Опалювальний сезон у Харкові, згідно з розпорядженням міського голови Геннадія Кернеса, припинять з 10 квітня.

«Припинити в місті Харкові опалювальний сезон у житлових будинках та приміщеннях, які обладнані індивідуальними опалювальними приладами, а також у лікарнях, закладах освіти та інших закладах побутового та соціально-культурного призначення з 10 квітня 2019 року», — зазначається в розпорядженні.

Одночасно, лікарням, навчальним закладам та іншим подібним установам дозволяється опалювати приміщення «у межах бюджетних призначень на відповідний період».

Фото: city.kharkov.ua

За даними Харківського гідрометцентру, найближчим часом у регіоні мінлива хмарність, без істотних опадів.

9 квітня повітря місцями прогріється до +20 градусів.

10 квітня вночі від +5 до +10, вдень від +17 до +22°.

У четвер і п’ятницю очікуються дощі. 11 квітня синоптики прогнозують вночі від +7 до +12, вдень від +14 до +19 градусів.

12 квітня вночі від +5 до +10, вдень від 13 до +18.

Опалювальний сезон у Харкові стартував 15 жовтня. На початку листопада опалення не було в декількох сотнях будинків комунальної власності, також виникали проблеми з гарячою водою. Через тривалу відсутність тепла в деяких будинках міста і пориви на мережах харків’яни пікетували міськраду. 

З 1 січня зросли тарифи комунального підприємства «Харківські теплові мережі»: вартість послуг на надання централізованого опалення зросла на 17,8%, гарячої води — на 15,5%. У березні керівництво «ХТМ» анонсувало чергове підвищення — на 21,9% і на 21,6% відповідно. Запропоновані тарифи погодили під час відкритого обговорення, тепер їх має затвердити Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Читайте MediaPort у Telegram