Web Analytics

У Харкові шукали вибухівку в районних адміністраціях і школах

Харківські правоохоронці третій день поспіль перевіряли масові повідомлення про замінування. У жодному з випадків вибухівку не знайшли.

23 квітня правоохоронці перевірили 10 повідомлень про замінування, йдеться в оперативному зведенні на сайті Харківської обладміністрації.

Вибухівку шукали у двох школах на вулиці Харківських Дивізій — №2 і №38, а також у восьми районних адміністраціях міста — Київській, Шевченківській, Холодногірскій, Новобаварській, Слобідській, Немишлянській, Основ'янській та Індустріальній.

Кінологи та вибухотехніки оглянули усі будівлі та прилеглу територію — загалом понад 40 тис. кв. м. У жодному випадку повідомлення по замінування не підтвердилося, розповіли у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Харківській області.

«Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань», — зазначили в поліції.

Фото: hk.npu.gov.ua

Масові повідомлення про вибухівку, нібито закладену в різних установах — на залізничному вокзалі, в аеропорті, на заводах, в школах, в ресторані та кінотеатрі тощо, надходили третій день поспіль. 21 квітня їх було 14, наступного дня — 15.

Коментуючи подібні випадки 21 квітня, радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко зазначив, що, за даними правоохоронців, повідомлення про замінування надходять з окупованих територій. 

Читайте MediaPort у Telegram