Web Analytics

У Харкові розпочався опалювальний сезон

Опалювальний сезон 2020-2021 років розпочинається у Харкові 15 жовтня. В районах області місцевим органам влади рекомендували орієнтуватися на погоду.

Розпорядження про початок опалювального сезону в Харкові з 15 жовтня підписав секретар міської ради Олександр Новак.

У документі йдеться, що з цього дня тепло почнуть подавати в лікарні, заклади освіти й інші соціально-культурні установи, а також у житлові будинки.

У міськраді наголосили, що Харків готовий до подачі тепла: котельні та теплові мережі відремонтовані.

Фото: city.kharkov.ua

У районах Харківської області конкретну дату старту опалювального сезону не визначали. У розпорядженні голови ХОДА Олексія Кучера йдеться:

«Прийняти рішення про початок опалювального періоду 2020/21 рр. з урахуванням кліматичних умов, у разі, коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становить 8º С та нижче».

В першу чергу розпочати опалювальний сезон планують на об'єктах, для теплопостачання яких не використовується природний газ, а також у дитячих садках, школах, лікарнях та інших закладах соціальної сфери, де є системи автономного опалення.

Як розповідав генеральний директор КП «Харківські теплові мережі» Сергій Андрєєв, якщо після старту сезону температура повітря у Харкові буде вище за нормативну, «ХТС» регулюватимуть подачу теплоносія.

Минулого року опалювальний сезон у Харкові також стартував 15 жовтня. Проте проблеми з підключенням спостерігались й у листопаді.