Web Analytics

У Харкові проведуть літературний фестиваль «П’ятий Харків»

У Харкові 23-25 вересня проходитиме літературний фестиваль «П’ятий Харків». Серед учасників — Сергій Жадан, Kozak System, Андрій Любка, Ярина Цимбал.

Організатори фестивалю — Харківський літературний музей та письменник, музикант і громадський діяч Сергій Жадан.

«Метафора «п’ятий Харків» належить всесвітньо відомому лінгвісту, почесному харків’янину Юрію Шевельову. «П’ятий Харків» — це розмова про майбутнє міста, про мрію, про бажання та бачення. Нам здається, що варто говорити про майбутнє саме в ситуації кардинальних культурних та ментальних зрушень, які переживає Україна сьогодні», — йдеться в анонсі заходу.

Публіцистична частина об’єднає сучасних українських мислителів і культурних діячів. Мистецька ж — концерти й театральна вистава — стане, за виразом організаторів, своєрідним маніфестом «тих, хто не боїться» в місті, яке називають «залізобетон».

Серед учасників — Сергій Жадан, Руслан Горовий, Kozak System, Євгеній Стасіневич, Андрій Любка, Володимир Єрмоленко, Дмитро Лазуткін, Ярина Цимбал.

Вхід — за попередньою реєстрацією. Події також обіцяють записати на відео і потім опублікувати.

Фестиваль — благодійний: охочі можуть пожертвувати кошти на потреби Збройних сил України.

Партнери заходу — культурна інституція «Міжвухами», Kult: Podcast, Харківський державний академічний театр ляльок імені Афанасьєва, Харківська державна академія дизайну і мистецтв, художня студія «Аза Нізі Маза» і благодійний фонд «Доброчинець».

Фестиваль проходитиме за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Фото (ілюстративне): Харківський літмузей