У Харкові прискорили вакцинацію проти COVID — міськрада

У Харкові збільшили кількість бригад, які проводять щеплення від коронавірусної інфекції. Водночас готують лікарні до можливої нової хвилі епідемії.

Наразі ліжка для хворих на COVID у медзакладах Харкова заповнені на 20%, повідомила заступниця міського голови Світлана Горбунова-Рубан. А саме:

  • у міській лікарні №17 — на 27%;
  • у лікарні №13 — на 26%;
  • у лікарні №25 — на 5,5%.

Незважаючи на зниження захворюваності на COVID, медзаклади готують до нової можливої хвилі. Серед іншого — встановлюють кисневі бочки.

У місті також прискорили вакцинацію, протягом тижня практично подвоїли кількість щеплених людей.

«Збільшили кількість бригад до 42. Працюємо у дві зміни й у вихідні дні. Загалом провакцинували 44,7 тис. осіб. Відкрили електронні кабінети, і у людей стало більше можливостей для запису до лікаря», — розповіла віце-мер.

Фото: kharkivoda.gov.ua

За інформацією Міністерства охорони здоров’я, в Україні вже відкрилося 197 центрів масової вакцинації. Там щеплять людей, які записалися у чергу чеерез застосунок «Дія» або через контакт-центр.

Найбільше таких центрів — у Києві (22) та Дніпропетровській області (20).

Центри відкривають у спорткомплексах, на стадіонах, у виставкових і торговельно-розважальних центрах, у школах, палацах культури, кінотеатрах, готелях, на заводах, у бізнес-центрах, банках та в медичних установах. Більшість працює лише у вихідні.

«Там вакцинують як тих, кого попередньо запросили на щеплення телефонним дзвінком чи повідомленням, так і за іншою чергою — усіх охочих, яким ще не надійшло запрошення, але які є в листі очікування. Пріоритет надається літнім людям», — уточнили у міністерстві.

В Україні вже відкрилося 197 центрів масової вакцинації проти COVID-19, в яких щеплюють людей, що записалися до листа...

Опубликовано Міністерство охорони здоров'я України Вторник, 6 июля 2021 г.

За статистикою МОЗ, станом на 7 липня в Україні щепили проти COVID 2 136 563 людей, з них отримали обидві дози — 955 607.

Минулої доби вакцинували 93 554 людей, з них другою дозою — 57 531.

Як повідомили у Харківському обласному центрі контролю та профілактики хвороб, за добу в регіоні щепили 794 людей, другою дозою — 2896.

Загалом вакцинували 129 991 людину. Повністю імунізовані 55 269 з них.


В Україні зареєстрували для екстреного застосування ще одну протикоронавірусну вакцину. Це препарат від фірми Janssen, якою володіє компанія Johnson & Johnson.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.