Web Analytics

У Харкові посилять охорону порядку під час матчу Ліги Європи

Футбольних уболівальників просять не порушувати порядок під час матчу «Шахтар»-«Айнтрахт». А харківських водіїв — ретельно дотримуватись правил дорожнього руху.

Донецький «Шахтар» і німецький «Айнтрахт» зустрінуться в Харкові 14 лютого, повідомляють у прес-службі «Шахтаря». Матч 1/16 фіналу Ліги Європи відбудеться на стадіоні «Металіст».

Очікується, що на стадіон прийдуть до 25 тисяч вболівальників, з яких 2,5 тисячі — футбольні фанати з Німеччини, розповіли у відділі комунікації Головного управління Національної поліції у Харківській області.

За порядком слідкуватимуть близько 2200 правоохоронців, зокрема 1520 поліцейських і 265 нацгвардійців.

«До посиленого патрулювання міста також будуть залучені 400 курсантів  Харківського національного університету внутрішніх справ і Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба», — обіцяють у поліції.

Фото: hk.npu.gov.ua

Як зазначив начальник Управління превентивної діяльності ГУНП Сергій Бірбасов, для правоохоронців цей матч — подія підвищеного ризику. Поліція патрулюватиме як центральну частину Харкова, так і прилеглу до стадіону кілометрову зону.

«Окремо хочу звернутись до водіїв: у зв’язку з тим, що в день матчу на території Харкова буде перебувати значна кількість іноземних громадян, які можуть не знати міста, а також можуть пересуватись групами, прошу дотримуватись як швидкісного режиму, так и правил дорожнього руху», — зазначив Бірбасов.

Початок матчу — о 22.00. Гру також транслюватиме телеканал «Футбол 2».

Читайте MediaPort у Telegram