У Харкові пошкодили меморіальну дошку Шрамку

8 листопада її облили зеленкою, сьогодні — щез барельєф.

Встановлену минулого тижня меморіальну дошку на вулиці Свободи напередодні облили зеленкою представники націоналістичної громадської організації «Світанок», повідомило Суспільне.

Сьогодні представники «Світанка» оприлюднили фото пошкодженого барельєфу, а потім світлину, що підтверджує його відсутність.

Противники встановлення дошки обґрунтовують свої дії законом про декомунізацію, який забороняє увічнення пам'яті тих, хто обіймав керівні посади у вищих органах влади та управління СРСР, державної безпеки всіх рівнів.

Юрій Шрамко, який помер навесні цього року, свого часу очолював управління Комітету державної безпеки. Він також є почесним громадянином Харкова і Харківської області.

5 листопада представники «Національного корпусу» зняли дошку і віднесли її до стін міськради. Після того випадку у поліції повідомили, що проводять перевірку. 

8 листопада дошку повісили на місце. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.