Web Analytics

У Харкові поліція п’ятий день поспіль перевіряє повідомлення про замінування

24 квітня поліція шукала вибухівку в торговельних центрах, школі й університеті. В одному з випадків тих, хто заявив про замінування, вже знайшли. Сьогодні зранку почали надходити нові повідомлення.

Близько 8.40 правоохоронцям повідомили про нібито закладену вибухівку у двох навчальних закладах, розповіли у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Харківській області. Це гімназія на вулиці Благовіщенській і ліцей на вулиці Мар’їнській.

Наразі вибухотехніки та кінологи оглядають будівлі та прилеглу територію. Учнів і вчителів евакуюють.

UPD: Правоохоронці повідомили про перевірку ще дев'яти об'єктів. Серед них — корпуси Харківського національного університету імені Каразіна, Сумський ринок, гольф-клуб.

24 квітня вибухотехніки перевіряли п’ять торговельних центрів, школу і університет.

Зранку надійшло повідомлення про замінування школи Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія» на вулиці Лермонтовській. Жодних вибухових пристроїв правоохоронці не виявили, проте того ж дня знайшли тих, хто заявив про замінування. Ними виявились два учні цієї школи, 11 та 12 років. Підлітки сказали, що таким чином вирішили «пожартувати», зателефонувавши до служби «102». Поліція вирішує питання щодо відкриття кримінальної справи та притягнення батьків до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 184 КУпАП (невиконання обов'язків щодо виховання дітей).

Близько 16.00 також надійшло повідомлення про замінування Харківського національного університету радіоелектроніки, а згодом — ще й п’яти торговельних центрів. За даними на 21.30 вибухотехніки перевірили чотири з них, оглянувши близько 180 тис. кв. м території. Нічого небезпечного фахівці не знайшли. Ще один ТРЦ продовжували оглядати вночі.

Фото: hk.npu.gov.ua

Масові повідомлення про замінування надходять до харківської поліції п'ятий день поспіль. Вибухівку шукали в районних адміністраціях, на заводах, у школах, на вокзалі та в аеропорті тощо. 21-23 квітня правоохоронці перевірили 39 об'єктів.

Читайте MediaPort у Telegram